Prisijungti

(tik registruotiems nariams)

Informacijos apie keliones sklaidos grupė

Esame bendraminčių grupė, pasirengusi dalytis su Antropoteosofų bendrijos nariais naudinga informacija apie keliones į šventas ir energiškai stiprias Žemės vietas, kurias jie planuoja aplankyti savarankiškai arba kartu su bendraminčiais.

Mūsų tikslai:

  • Dalytis informacija apie lankytinas šventas ar energiškai stiprias vietas.
  • Dalytis kelionių organizavimo informacija: kaip nuvykti, kur apsistoti, kaip patogiau keliauti nuvykus ir kt.
  • Rengti susitikimus, kuriuose bendrijos nariai galėtų pasidalyti savo kelionių patirtimi, įspūdžiais ir praktiniais patarimais.

 

Kuo ypatingos kelionės Dvasios ieškantiesiems?

„Kelionės į Dvasios veikimo vietas skatina keitimosi procesus. Jos svarbios evoliucijos siekiantiesiems, nes padeda įgerti švarios energijos, be kurios atsivėrimas, paleidžiant viską, kas atgyveno, neįmanomas.“

(Astrėja, „Antropoteosofija. Žmogaus suvokiama Dieviškoji išmintis“, t. III, p. 727)

Kelionės suteikia galimybę geriau pažinti save ir vienas kitą, įgyti naujų draugų, skatina augti, tobulėti ir kurti. Kelionės įkvepia su naujomis jėgomis grįžti prie savo darbų arba imtis naujų. Keliaujantis žmogus išlaisvėja, tampa lankstesnis ir savarankiškesnis.
Dvasinės kelionės praturtina kiekvieno širdį, jeigu tik nepamirštama jos atverti.

 

Kelionės pradžia

Kelionė į Dvasios veikimo vietas prasideda nuo Šauksmo, kada žmogus pajunta nenumaldomą norą nuvykti į tą vietą.

„Paprastai dvasinės kelionės kvietimas (impulsas) ateina tiesiogiai – yra konkretus pakvietimas – ir netiesiogiai – per ženklus: aplinką, su tuo niekaip nesusijusius žmones, perskaitytą knygą ar išgirstą frazę ir pan. Šauksmas žmogui tampa toks aiškus, tarytum pradeda vibruoti visoje erdvėje, kad jis supranta, jog turi vykti, ir dėl to nekyla jokių abejonių. Tada paprastai susiklosto visos palankios aplinkybės, atsiranda pinigų ir pan.“

(„Aisčių Dvasinės Tapatybės beieškant“, II knyga, p. 43)

Kaip pasirinkti, kur keliauti?

Ką daryti, jeigu dar sunku atskirti: ar tai Jūsų širdies Šauksmas, ar galbūt draugo? Vykti kartu su bendraminčiais ar surizikuoti nuvykti ten, kur Jus labiau traukia, nors kiti į tą vietą dar nesiruošia?

„Vieni žmonės mieliau keliauja į Indiją, kiti – į Egiptą, Lotynų Ameriką, Australiją ar kur kitur. Taip veikia vibracijų atitikimo dėsnis, kada žmogus itin pamėgsta keliauti po jo vidinei vibracijai artimą šalį. <…> Dar yra daug šalių, kurioms žmogus abejingas, atrodo, lyg jų žemėlapyje visai nebūtų. Tai ne jo šalys, todėl net tada, kai kuri nors iš jų tampa madinga, ten nukakęs iš jos grįžta nepasikeitęs. Sielai svarbios šalys keičia ten nuvykusį žmogų iš esmės arba tuos pokyčius suformuoja. <…> Ne visos šventvietės Jums reikalingos, todėl skirtingai jose jausitės. Ta vieta Jums svarbiausia, kurios šaukiasi Jūsų širdis. <…> Savo vietoje širdis nurimsta, po poros dienų jai pasiduoda prieš tai priešgyniavęs protas. Todėl širdies šaukimu sekite, net jeigu toji kelionė kol kas kaip svajonė atrodo. Dvasia neturi kūno, neturi jo ir svajonė. Laimi tas, kuris nešiojasi širdyje bekūnę svajonę, jo akis uždegančią ir aukštyn stiebtis kviečiančią.“

(A. Ilgevičienė, „Akmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą“, t. III, p. 107–109)

 

Kaip pasiruošti kelionei?

Susirinkus bendraminčių grupelei (geriausia – keliems bendraminčiams), dar prieš kelionę rekomenduojama nustatyti bendrąsias taisykles, kad keliaujant būtų galima išvengti nemalonių netikėtumų. Reikėtų atminti, kad šventose ir energiškai stipriose vietose gali paaštrėti reakcijos, sukilti pyktis, nuoskaudos, ambicijos ir pan. Žmogus turėtų būti pasiruošęs visa tai suvaldyti, kad netrikdytų bendros grupės atmosferos.

Naudinga iš anksto susipažinti su vietos, į kurią vykstama, istorija, pastudijuoti su ja susijusią literatūrą.

Prieš dvasinę kelionę rekomenduojama išsivalyti organizmą, laikytis specialios dietos, daryti tam tikras praktikas, t. y. kelionei paruošti savo fizinį kūną.

 

Apie šventas, ypatingas ir energiškai stiprias vietas

„Nusiauk sandalus, nes vieta, kurioje stovi, yra šventa žemė.“ („Išėjimo knyga“, 3,5)

Kas yra šventos vietos? Kodėl jos mus taip traukia? Kodėl mes keliaujame po stiprias ir ypatingas Žemės vietas?

„Stipriomis vietomis laikomos Žemės plutos lūžių vietos. Todėl senovėje kai kuriose jų būdavo statomi dolmenai, akmeniniai statiniai, šventyklos. Ten pastatytos jos skleidžia savo poveikį per lūžius labai plačiu spinduliu, todėl atlieka vietovės harmonizavimo funkciją. Tokie sąmoningų žmonių pastatyti statiniai veikia ilgus amžius, ramina įvairias stichijų anomalijas, žemės drebėjimus ir pan. Jie skatina sąmonės transformacijos procesus pagal kiekvieno žmogaus pasiruošimą.
Šventomis vietomis vadinamos tos vietos, kuriose apsireiškė dievybė, gyveno šventas žmogus arba ilgą laiką veikė vienuolynas. Tokios vietos tampa šventos, nes jas maldos jėgą suprantantys žmonės įmeldė arba Dvasia jas pasirinko, apreiškimą atsiuntusi.
Yra Žemėje vietų, kurios ypač imlios vienų arba kitų kosminių kūnų, žvaigždynų energijai. Jos vadinamos ypatingaisiais Žemės taškais. <…>
Visos šventomis vadinamos ir stiprią energiją turinčios vietos viską, kas į jas patenka, iš esmės apvalo, todėl kiekvienas žmogus ten visą savo tikrąją vidinę kokybę, sukilusią galingu srautu, patiria. Tai reiškia, kad viename slėptas gėris, kitame – ydos apsinuogina su visomis pasekmėmis.“

(A. Ilgevičienė, „Akmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą“, t. III, p. 108)

 

Taip pat skaitykite:

 

Susijusios Audronės Ilgevičienės užrašytos knygos:

Atsakingasis asmuo

Rita Oksaitė
el. p. keliones@antropoteosofija.lt

[:de]Kelionių naujienos[:ru]Kelionių naujienos[:en]Travel news[:lt]Informacija apie keliones[:]

Informacija ruošiama.

Rašykite grupės atsakingajam asmeniui