Mineralų terapijos grupė

Mineralų terapijos grupė vienija tuos, kurie myli akmenis ir siekia švaraus, gilaus suvokimo, dovanojamo keliaujant mineralų karalystės menėmis.

Šiuo metu Vilniuje veikia Mineralų mylėtojų ir Mineralų tyrinėtojų grupės. Kiekvienos grupės nariai susitinka kartą per mėnesį.

Mineralų mylėtojų grupė skirta tiems, kurie pradeda susipažinti su mineralais, siekia sužinoti daugiau apie juos ir jų taikymą savęs ieškojimo kelyje.
Čia mokomės atpažinti ir pajusti mineralų poveikį per savo patirtį, tokiu būdu pažinti ir save: mėnesį nešiojame pasirinktą mineralą, stebime ir fiksuojame savo potyrius, reakcijas. Susitikę aptariame stebėjimus, atskiriame mineralo poveikį nuo sau būdingų reakcijų, atliekame su mineralu susijusias praktikas.

Mineralų tyrinėtojų grupė jungia žmones, išklausiusius A. Ilgevičienės ar kitokius mineralų terapijos kursus ir praktiškai taikančius įgytas žinias.
Giliname savo žinias ir tobuliname darbo su mineralais įgūdžius. Tyrinėjame daugiau šalutinių veiksnių turinčius mineralus.
Kviečiame į svečius gydytojus, psichoterapijos specialistus.
Skatiname darbo su mineralais kultūrą ir rūpinamės mineralų poveikio žmogui sklaida visuomenėje.

Taip pat galimos:

• įžanginės išvažiuojamosios 12 val. trukmės paskaitos, skirtos tiems, kuriems patinka akmenys. Tai galimybė susipažinti su akmenimis ir jų taikymo sau pagrindais;
• 3 val. trukmės teminės mineralų terapijos paskaitos.

Šios paskaitos mokamos.

Atsakingasis asmuo – Violeta Skinderienė.
El. p.

 

Pažintinė išvyka į Lietuvos geologijos muziejų

2016 11 03, Vievis

Nuostabu buvo sužinoti, kokia unikali Lietuva geologine prasme. Tai, kas guli po mūsų kojomis, lyg geologinė knyga, kurios nė vienas puslapis nėra išplėštas. Tokių šalių Europoje daugiau nėra. Mes vieni iš nedaugelio geriame švarų vandenį iš požeminių šaltinių. Švarus požeminis vanduo – didžiausias Lietuvos turtas. Muziejuje turėjome galimybę savo rankose palaikyti kernus iš giliausio Lietuvoje Vydmantų gręžinio. Kernai – tai pavyzdžiai, paimti iš mūsų planetos kristalinio pamato. Kai supranti, kad tai, ką laikai rankose, formavosi milijonus metų, kad kiekvienas milijonas metų paliko žinią apie save, kad tereikia tik ją perskaityti, nuščiūvi, tau atima žadą,
susimąstai ir, regis, kažką prisimeni…

Danguolė G.

 

Piligriminė-geologinė kelionė Čenstakava–Veličkos druskų kasyklos–Šv. Kryžiaus kalnas

Mineralų mylėtojų grupės nariai 2015–2016 m. veiklą baigė piligrimine-geologine kelione į Lenkiją: birželio 10–13 dienomis lankėmės Čenstakavoje, Veličkos druskų kasyklose, užsukome į Šv. Kryžiaus kalną.

Druskų kasyklose iš anksto buvome užsisakę geologinę trasą „Veličkos druskų kasyklų paslaptys“ ir piligriminę ekskursiją. Mums buvo išduota speciali apranga ir technika. Sunkiai landžioti nereikėjo, tačiau klūpoti prie kubinių druskos kristalų teko nemažai. Išėjome su išpūstomis kišenėmis, nes, pasirodo, gamtos dovanų galima išsinešti.

Esame dėkingi Veličkos druskų kasyklų gidei, nuvedusiai mus ten, kur veda tik tuos, kurie būna lipte prilipę prie druskos darinių. Patyrėme neišdildomų įspūdžių, ir, žinoma, praplėtėme savo mineralogines žinias.

Violeta S.

Pateikiame keletą kelionės į Lenkiją nuotraukų.