Prisijungti

(tik registruotiems nariams)

Lietuvos Šauksmas

Ši knyga tiems, kurie vis susimąsto, kodėl jų dabartinė gimimo Žemė yra Lietuva.

Ji ir tiems, kurie žino, jog nepaisant jokių nepriteklių ir chaoso, vykstančio dabar šalyje, jie neišvyks svetur geresnės duonos ieškoti.

Ji ir tiems, kurie dabar išvykę, tačiau žino, jog būtinai grįš namo tam, kad subrendę ir pasimokę atiduotų savo jėgas Tėvynei – Motinai.

Ji visiems, kuriuos dar jaudina Lietuvos Dvasios likimas.

Stipri Lietuvos Dvasia, tiksliau Aisčių Dvasia. Apie tos Dvasios tolimos praeities didžiavyrius, aukojusius save mums, gyvenantiems dabar, apie Idėją, juos vedusią, ši knyga.

Ji ir apie mus dabartinius. Ji skatina susimąstyti apie Didžiosios Idėjos atgimimą savyje pačiame dabar. Tik Tikėjimas Idėja atvedė mūsų protėvius aisčius prie šios jūros ir padėjo išgyventi jiems čia daugybę tūkstantmečių. Tik Idėja padėjo išlaikyti mūsų seną kalbą, buvusios vieningos Dievų kalbos likučius, gyvą.

Ši knyga ir apie kibirkšties įsižiebimą žmogaus širdyje ir jos virtimą liepsna. Ji – apie žmogaus susipratimą ir tapimą Idėja pačiam, apie žodžių virtimą darbais.

„Idėjos žmonės žemiškos Tėvynės neturi, tačiau ta šalis, į kurią jie ateina, tampa jų gyvenimo žvaigžde. Jie myli ją ir rūpinasi, ir ilgisi išvykę taip, kaip iš tiesų ilgimasi savo žvaigždės“ (p. 90).

 

ILGEVIČIENĖ, Audronė. Lietuvos šauksmas: [romanas]. Vilnius: Gamta, 2006. 191 p. ISBN 9955-649-41-0.

[:ru]

Где приобрести

Вы можете скачать книгу в формате PDF

Символическая плата за скачивание электронной версии книги – 1 евро.
Получатель: A.Ilgevičienės Astromineralogijos centras Pars Fortunae
Счет получателя: LT29 7300 0100 0030 5472
Назначение платежа: už e-knygą

[:en]

Where to buy?

  • Astromineralogy center (Pamėnkalnio st. 19, Vilnius)
  • The books may be found in the bookstore "Zodiac" (Labdarių st. 4, Vilnius), the othe bookstores of Lithuania and on the internet.
[:lt]

Kur įsigyti

Galima atsisiųsti knygą PDF formatu

Simbolinis mokestis už knygos elektroninės versijos atsisiuntimą  – 1 eur.
Gavėjas: A.Ilgevičienės Astromineralogijos centras Pars Fortunae
Gavėjo sąskaita: LT29 7300 0100 0030 5472
Mokėjimo paskirtis: už e-knygą
[:]

Komentarai

Lina Navickaitė
2018-10-18 23:16:32
Pirmą kartą šią knygą skaičiau daugiau nei prieš 10 metų. Ir visai neseniai, n-tąjį kartą perskaičius, per knygos tekstus atėjo įkvėpimas pajautimui, kaip svarbu kiekvienam savimi nešti gerumą, tikrumą ir žinomą meilę Tėvynei, žemei, kurioje esame. Kokią atsakomybę nešame kartu su šia dovana - gimimu Lietuvoje. O dvi laiko juostos, persipynusios istorijoje, primena apie tai, kaip kažkoks veiksmas, (priežastis) sukurtas kažkada seniai, turės pasekmę ateityje. Daug liūdesio buvo skaitant, bet jis kartu su viltimi ir dideliu įkvėpimu naujai, šviesiai ateičiai.

Parašykite komentarą

Susisiekite su mumis