Raktas į akmenų karalystę I: Kuo gali padėti akmuo?

Raktas į akmenų karalystę

Ji atsirado skaitytojams vis prašant pakartoti knygelės „Pradžia… mano pokalbis su akmeniu“ leidimą (jos darbinis pavadinimas buvo „Mažoji akmenų knyga“). Suprask, skaitytojau, negaliu pakartoti savęs, buvusios daugiau kaip prieš dešimtį metų, ir nebenoriu. Ko būtų verti tie praėję ieškojimų ir atradimų metai?

Todėl „Rakte“ yra tos pačios temos, kaip ir pirmojoje knygelėje, tačiau jos pateiktos taip, kaip matau jas dabar, vadinasi, iš šiuolaikinės patirties pozicijų. Žinoma, yra ir papildomų temų.

Bet kuriuo atveju ši knygelė – tai informacijos apie mineralų terapiją koncentratas. Medžiaga pateikiama straipsniais, kad skaitytojui būtų aiškiau ir paprasčiau orientuotis rūpimose temose.

Šią, kaip ir ankstesnę, knygelę vadinčiau „pasidaryk pats“. Tai reiškia, kad ji skirta plačiam skaitytojų, besidominčių akmenimis ir norinčių prisitaikyti juos sau pagal paskirtį, ratui, taip pat bandantiems pradėti susivokti savyje.

ILGEVIČIENĖ, Audronė. Raktas į akmenų karalystę: [D.] 1: Kuo gali padėti akmuo? Vilnius: Tiamata, 2009. 255 p. ISBN 978-9955-31-029-7 (bendras); ISBN 978-9955-31-028-0.

Astromineralogijos centre išparduota.

Susiję:

ILGEVIČIENĖ, Audronė. Raktas į akmenų karalystę. 2-asis patais. leid.

Knygų taip pat ieškokite Zodiako knygyne, kituose šalies knygynuose bei internete
www.kertelesielai.lt