Prisijungti

(tik registruotiems nariams)

Mineralų terapijos grupė

Mineralų terapijos grupė vienija tuos, kurie myli akmenis ir siekia švaraus, gilaus suvokimo, dovanojamo keliaujant mineralų karalystės menėmis.

Šiuo metu Vilniuje veikia Mineralų mylėtojų ir Mineralų tyrinėtojų grupės. Kiekvienos grupės nariai susitinka kartą per mėnesį.

Mineralų mylėtojų grupė skirta tiems, kurie pradeda susipažinti su mineralais, siekia sužinoti daugiau apie juos ir jų taikymą savęs ieškojimo kelyje. Čia mokomės atpažinti ir pajusti mineralų poveikį per savo patirtį, tokiu būdu pažinti ir save: mėnesį nešiojame pasirinktą mineralą, stebime ir fiksuojame savo potyrius, reakcijas. Susitikę aptariame stebėjimus, atskiriame mineralo poveikį nuo sau būdingų reakcijų, atliekame su mineralu susijusias praktikas.

Mineralų tyrinėtojų grupė jungia žmones, išklausiusius A. Ilgevičienės ar kitokius mineralų terapijos kursus ir praktiškai taikančius įgytas žinias. Giliname savo žinias ir tobuliname darbo su mineralais įgūdžius. Tyrinėjame daugiau šalutinių veiksnių turinčius mineralus. Kviečiame į svečius gydytojus, psichoterapijos specialistus. Skatiname darbo su mineralais kultūrą ir rūpinamės mineralų poveikio žmogui sklaida visuomenėje.

Taip pat galimos:

 • įžanginės išvažiuojamosios 12 val. trukmės paskaitos, skirtos tiems, kuriems patinka akmenys. Tai galimybė susipažinti su akmenimis ir jų taikymo sau pagrindais;
 • 3 val. trukmės teminės mineralų terapijos paskaitos.

Šios paskaitos mokamos.

Atsakingieji asmenys:

Mineralų mylėtojų grupė: Agnė Vilkoicaitė
El. p. mineralai.samoningai@antropoteosofija.lt

Mineralų tyrinėtojų grupė: Rita Jacevičienė
El. p. mineralai.samoningai@antropoteosofija.lt

Mineralų terapeutų draugija: Violeta Skinderienė
El. p. kontaktai@mineraluterapeutai.lt

Lauko akmenys: Rimas Liberis
El. p. laukoakmenys@mineraluterapeutai.lt

Naujienos

Informacija ruošiama.

Renginiai

 • 2017 rugpjūčio 26

  Pažintinė išvyka į Lietuvos geologijos muziejų.

  2016 11 03, Vievis

 • 2017 rugpjūčio 26

  Piligriminė-geologinė kelionė Čenstakava–Veličkos druskų kasyklos–Šv. Kryžiaus kalnas

  Mineralų mylėtojų grupės nariai 2015–2016 m. veiklą baigė piligrimine-geologine kelione į Lenkiją: birželio 10–13 dienomis lankėmės Čen…

Rašykite grupės atsakingajam asmeniui