Prisijungti

(tik registruotiems nariams)

Nuo organizacijos įkūrimo įvykdyti šie šviečiamieji projektai

 • 2015 m. vasario 1 d. Vilniuje įvyko pirmoji antropoteosofijos konferencija: „Individo sąmoningumo reikšmė dabartiniame laikotarpyje. Kam reikalingas sąmoningumas?“
 • 2016 m. pastatytas akmenų kompleksas „Didieji Grįžulo Ratai“,
  Akmenų kompleksas yra Piliakalnių k., Bartininkų sen. Vilkaviškio raj.;

  Norintys aplankyti šią vietovę, kreipkitės į Audronę Matusevičiūtę, tel.: +370 612 86934

 • 2016 m. išleista Audronės Ilgevičienės knyga, „Akmenų valdovo pasakojimai“(2-asis leid.);
  Daugiau informacijos apie tai rasite čia.
 • 2017 m. išleista ekspedicijos į Samotrakės salą Graikijoje medžiaga knygoje „Aisčių dvasinės tapatybės beieškant“.Daugiau informacijos apie tai rasite čia.
 • 2017 m. dalyvavimas Vilniaus knygų mugėje kartų su Astromineralogijos centru PARS FORTUNAE. Mugės metu buvo pristatyta knyga "Aisčių dvasinės tapatybės beieškant".

Siekiant sklandžiai įgyvendinti savo veiklas, labai praverstų Jūsų parama ir palaikymas. Paremti prasmingus darbus galite bet kada, auką pervesdami į VšĮ „Idealistų būstinė“ sąskaitą.

Taip pat paremti organizaciją galite skirdami 2 % gyventojų pajamų mokesčio (GPM) . Tą galima padaryti deklaruojant savo pajamas kiekvienais metais iki gegužės 1 d.

„(...) aukodami ar atlikdami tarnystę, Jūs savo energija prisidedate prie tų reikalų, kuriems aukojate. Todėl svarbu, kad tai, kam aukojate, būtų Jums artima ir nekeltų priešiškumo. Pagal energijos mainų dėsnį kokią energiją įdėjai, tokia Tau ir sugrįš. Ką gausi, jeigu aukojai gailėdamas to, ką duodi? Tuomet verčiau neaukok, nes tokia auka tuščia. Vadinasi, sąmoninga auka skatina ir valymosi bei transformacijos procesus.“
(Antropoteosofija 3 t.,411 psl.)

Jei turite idėjų ar pasiūlymų – susisiekite .

Pagarbiai,
Vaida Petruokienė,
VšĮ „Idealistų būstinė“
Kontaktinis el.paštas: idealistubustine@gmail.com
Tel.: +370 611 14637

Susisiekite su mumis