Prisijungti

(tik registruotiems nariams)

Raktas į akmenų karalystę

 

ILGEVIČIENĖ, Audronė. Raktas į akmenų karalystę. 2-asis patais. leid. Vilnius: Tiamata, 2016. 616 p. ISBN 978-9955-31-057-0.

Kur įsigyti

Atsiliepimai

Knyga „Raktas į akmenų karalystę“ skirta plačiajam skaitytojų ratui. Ji gali būti naudinga tiek naujokams, pirmą kartą skaitysiantiems šia tema, tiek tiems, kas jau seniai domisi mineralais ir jų poveikiu žmogui. Čia naudingos informacijos ras mineralų terapeutai, natūraliosios medicinos gydytojai ir kiti specialistai, praktiškai taikantys mineralų terapiją. Knyga naudinga ir tiems, kas siekia pažinti save, augti vidumi, ieško širdimi ir siekia plačiau suvokti pasaulį.

Autorė, be kitų dalykų, pateikia ir žmogaus subtiliųjų sistemų aprašą, kuris patvirtina faktą, kad žmogus yra ne tik fizinis kūnas. Tai labai svarbu suvokti kalbant apie pagalbos žmogui galimybių pažangą. Mineralų poveikis žmogaus mintims, mąstymui ir emocijoms išplečia galimybes padėti sprendžiant kilusias gyvenimiškas ir sveikatos problemas, rasti tikrąsias problemų priežastis ir su jomis dirbti.

Knygoje pateiktos žinios kruopščiai surinktos ir paremtos stebėjimais ir ilgamete autorės patirtimi, sukaupta dirbant su mineralais. Joje gausu informacijos apie mineralų formas, jų specifinį poveikį ir taikymo galimybes įvairioms reikmėms, yra ir labai svarbių astrologijos žinių, padėsiančių skaitytojui rasti atsakymus į kai kuriuos klausimus. Antrojoje dalyje pateiktas pagrindinių mineralų aprašas, kuris galėtų būti naudojamas kaip žinynas tyrinėjant ir taikant mineralų poveikį.

Gydytoja Rasa Terbetienė

Komentarai

Violeta Skinderienė
2017-10-16 10:48:35

Tai antrasis leidimas. Pirmą kartą ji buvo išleista kaip dvi atskiros knygos. Ši knyga yra tų dviejų knygų santrauka. Ji skirta plačiajam skaitytojų ratui, todėl informacija pateikiama glaustai ir koncentruotai. Tačiau įdomu tai, kad visiškai nepraranda savo gelmės ir informatyvumo. Atvirkščiai, tai išsamus praktinis vadovas arba darbo knyga, tinkanti tiek pradedantiems domėtis mineralais ir jų poveikiu, tiek interjero dizaineriams ir Feng Shui specialistams, tiek pažengusiems mineralų poveikio žinovams praktikams bei mineralų terapijos specialistams.

Parašykite komentarą

Susisiekite su mumis