PradžiaAkmenysLauko akmenys

Lauko akmenys

Lauko akmenims iki šiol pasaulio mineralų terapijoje nebuvo skirta reikiamo dėmesio, todėl šia knyga bandoma užpildyti spragą.

Kalbama apie senuosius sakralinius statinius iš lauko akmenų, kurių randama visame pasaulyje. Lietuva ir Latvija turi senas tokių statinių tradicijas, todėl ši atmintis ganėtinai greitai gali pabusti čia gyvenančių žmonių atsiveriančiose širdyse, kaip ir visose kitose šalyse, kur tos tradicijos kažkada buvo.

Aiškinama lauko akmenų formų, spalvų, piešinių reikšmė jų energetiniam poveikiui, pateikiamos praktikos su lauko akmenimis suaugusiesiems ir vaikams, aprašomi sakralinių statinių ypatumai bei svarbiausios Lietuvos teritorijoje aptinkamos uolienos.

Knygoje gausu nuotraukų iš autorių sodybos – antropoteosofinės šventyklos Molėtų rajone.

ILGEVIČIENĖ, Audronė. Lauko akmenys. Vilnius: Tiamata, [2007]. 165 p. ISBN 978-9955-31-009-9.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Labai prašome rašant komentarus mūsų internetinėje svetainėje ir socialiniuose tinkluose nevartoti necenzūrinių žodžių, nerašyti dalykų, nesusijusių su diskusijos tema, neįžeidinėti kitų diskusijos dalyvių.

Matydami, kad šių taisyklių nesilaikoma, mes pasiliekame teisę šalinti bendravimo taisyklių neatitinkančius komentarus ar kitus įrašus tiek internetinėje svetainėje, tiek mūsų socialinių tinklų paskyrose.

Taip pat bus šalinamas komentaruose skelbiamas reklaminis turinys, privačių asmenų ir / ar nelegalius duomenis atskleidžiantys komentarai.