Prisijungti

(tik registruotiems nariams)

Antropoteosofija: žmogaus suvokiama Dieviškoji išmintis. T. 2

Šis tomas, kaip ir trečiasis (medžiagą teko perskirti dėl jos apimties), skirtas savarankiškiems dvasios ieškotojams. Jame rašoma apie pasiruošimą dvasiniam vedimui, patiriamam per savo širdį. Tai nėra vienos dvasinės krypties kelias. Antropoteosofija nėra religija. Ji – bendrinė pasaulėžiūra. Nėra ir negali būti vienodų kelių, tačiau yra bendri visoms religijoms ir dvasinėms kryptims dalykai, be kurių tikrasis Kelias neįmanomas. Imitacijų daug, bet tikrojo Kelio reikalavimai ir jo požymiai tie patys, tik skirtingai jie gali būti įvardijami ir aiškinami.

Ši knyga tiems, kurie sielos išminties siekia, racionalaus proto užbrėžtą ribą peržengti išdrįsdami.

Ji tiems, kurie savo gyvenimo prasmės ir tikrumo ieško.

Ji tiems, kurie išdrįso leistis į nepaprastai įdomią, turiningą, prasmingą, nors ir kupiną netikėtumų, rizikos, išbandymų, taip pat besikeičiančių atradimų ir praradimų, skatinančių vidinį kitimą, kelionę į savo vidų.

Tai Knyga Mokinystės siekiančiajam ir Mokiniui.

Ji naudinga visiems, kurie dirba su savo ar kitų žmonių vidaus pasauliu arba savaip ieško Dievo. Ji atvers daug žmogaus psichikos fenomenų slėpinių, aiškindama jų prigimtį ir mechanizmus. Ji aiškins žmogaus vidinės transformacijos procesus, grėsmes ir manipuliacijas.

Todėl ji naudinga psichologams, psichiatrams, visų krypčių dvasininkams, religijotyrininkams, filosofams ir, žinoma, ezoterikams.

Ji skirta visiems, kurie, patyrę racionalaus proto pažinimo ribas, ieško būdų, padedančių tas ribas peržengti, arba jas jau seniai yra peržengę.

ASTRĖJA. Antropoteosofija: žmogaus suvokiama Dieviškoji išmintis. T. 2. Vilnius: Tiamata, [2012]. 1052 p. ISBN 978-9955-31-044-0.

2-asis leid. [2015]. ISBN 978-9955-31-051-8.

Kur įsigyti?

VšĮ „Idealistų būstinė“

Astromineralogijos centre (Pamėnkalnio g. 19, Vilnius)

Komentarai

Jurga Kauzonienė
2018-10-05 14:41:16
Kai tik pirmą kartą buvo išleistas šis tomas, perskaičiau jo gal kokių 50 psl. ir padėjau į šalį. Sunku buvo skaityti. Po pusmečio dar kartą paėmiau į rankas ir jau nebepaleidau iki paskutinio puslapio. Ten tiek visko daug ir taip giliai. Dabar visa knyga priklijuota lipdukų ir pridėta skirtukų. Tiesiog imu ją ir skaitau. Vis ir vis. Ir kiekvieną kartą beskaitant tą patį tekstą jame atrandu vis naujų dalykų. Asmeniškai man šis tomas yra pats giliausias. O atsakymai į galvoje ateinančius klausimus beskaitant šią knygą ateina - situacijomis, įvykiais, žmonių ištartomis frazėmis ir pan. Jeigu nuspręsite skaityti šią knygą, nesitikėkite, kad bus labai lengva ją skaityti, bet bus labai gilu, kaip apie tai užsimena tamsiai mėlyna viršelio spalva...

Parašykite komentarą

Susisiekite su mumis