Prisijungti

(tik registruotiems nariams)

Raktas į akmenų karalystę

 

ILGEVIČIENĖ, Audronė. Raktas į akmenų karalystę. 2-asis patais. leid. Vilnius: Tiamata, 2016. 616 p. ISBN 978-9955-31-057-0.

Kur įsigyti?

VšĮ „Idealistų būstinė“

Astromineralogijos centre (Pamėnkalnio g. 19, Vilnius)

Atsiliepimai

[:ru]

Книга «Ключ в королевство камней» предназначена для широкого круга читателей. Она может быть полезна как для новичков, впервые читающих на эту тему, так и для тех, кто уже давно интересуется минералами и их воздействием на человека. Здесь полезную информацию найдут минералотерапевты, врачи натуральной медицины и другие специалисты, применяющие минералотерапию на практике. Книга полезна и для тех, кто стремится познать себя, внутренне развиваться, ищет сердцем и стремится расширить понимание мира.

Автор, кроме всего остального, представляет описание тонких систем человека, которое подтверждает тот факт, что человек является не только физическим телом. Это очень важно понять, говоря о прогрессе возможностей помощи человеку. Влияние минералов на человеческие мысли, мышление и эмоции расширяет возможности помощи в решении жизненных и связанных со здоровьем проблем, помогает найти истинные причины проблем и с ними работать.

Знания, представленные в книге, тщательно собраны и основаны на наблюдениях и многолетнем опыте работы автора с минералами. В ней много информации о формах минералов, их специфическом воздействии и возможностях применения для различных целей, книга также содержит очень важные астрологические знания, которые помогут читателю найти ответы на некоторые вопросы. Во второй части представлено описание основных минералов, которое может быть использовано как справочник для изучения и применения воздействия минералов.

Врач Раса Тербетене

[:lt]

Knyga „Raktas į akmenų karalystę“ skirta plačiajam skaitytojų ratui. Ji gali būti naudinga tiek naujokams, pirmą kartą skaitysiantiems šia tema, tiek tiems, kas jau seniai domisi mineralais ir jų poveikiu žmogui. Čia naudingos informacijos ras mineralų terapeutai, natūraliosios medicinos gydytojai ir kiti specialistai, praktiškai taikantys mineralų terapiją. Knyga naudinga ir tiems, kas siekia pažinti save, augti vidumi, ieško širdimi ir siekia plačiau suvokti pasaulį.

Autorė, be kitų dalykų, pateikia ir žmogaus subtiliųjų sistemų aprašą, kuris patvirtina faktą, kad žmogus yra ne tik fizinis kūnas. Tai labai svarbu suvokti kalbant apie pagalbos žmogui galimybių pažangą. Mineralų poveikis žmogaus mintims, mąstymui ir emocijoms išplečia galimybes padėti sprendžiant kilusias gyvenimiškas ir sveikatos problemas, rasti tikrąsias problemų priežastis ir su jomis dirbti.

Knygoje pateiktos žinios kruopščiai surinktos ir paremtos stebėjimais ir ilgamete autorės patirtimi, sukaupta dirbant su mineralais. Joje gausu informacijos apie mineralų formas, jų specifinį poveikį ir taikymo galimybes įvairioms reikmėms, yra ir labai svarbių astrologijos žinių, padėsiančių skaitytojui rasti atsakymus į kai kuriuos klausimus. Antrojoje dalyje pateiktas pagrindinių mineralų aprašas, kuris galėtų būti naudojamas kaip žinynas tyrinėjant ir taikant mineralų poveikį.

Gydytoja Rasa Terbetienė

[:]

Komentarai

Violeta Skinderienė
2017-10-16 10:48:35

Tai antrasis leidimas. Pirmą kartą ji buvo išleista kaip dvi atskiros knygos. Ši knyga yra tų dviejų knygų santrauka. Ji skirta plačiajam skaitytojų ratui, todėl informacija pateikiama glaustai ir koncentruotai. Tačiau įdomu tai, kad visiškai nepraranda savo gelmės ir informatyvumo. Atvirkščiai, tai išsamus praktinis vadovas arba darbo knyga, tinkanti tiek pradedantiems domėtis mineralais ir jų poveikiu, tiek interjero dizaineriams ir Feng Shui specialistams, tiek pažengusiems mineralų poveikio žinovams praktikams bei mineralų terapijos specialistams.

Parašykite komentarą

Susisiekite su mumis