Prisijungti

(tik registruotiems nariams)

Informacija lankytojui

 

Sodybai gražėjant ir stiprėjant, susiformavo jos charakteris ir energiniai srautai įsitvirtino. Ji tapo tylos ir susikaupimo vieta, kurioje mintys ištirpsta ir tikroji kiekvieno esmė apsinuogina. Ši vieta nemėgsta triukšmo, įkyrių, egoistiškai dėmesio sau reikalaujančių turistų, todėl nuo jų tarsi užsidaro, o jos dvasinis sluoksnis pakyla aukštyn. Nereikia nė sakyti, kad nei alkoholio, nei narkotinių medžiagų, nei palaido gyvenimo joje negali būti. Supraskite, net pačią geriausią vietą nesupratingi vartotojai fiziniu ir energiniu šiukšlynu gali paversti, todėl šventyklų saugotojai su tokiais neturi žaisti. Vadinasi, į tokias vietas bilietai nepardavinėjami, nes bilietą nusipirkęs vartotojas visaleistinumu gali susirgti. Ir dar – viena kita fotografija niekam nekenkia, tačiau turistai, spaudinėjantys fotoaparato mygtuką nuolatos ir bet kaip, taikydami į erdves ar bet ką kita, tikrai nepageidaujami, nes nematomi vietos gyventojai nemėgsta tokių dalykų. Ir šioje, ir kitose panašiose vietose triukšmingi smalsuoliai savo elgesiu atitolina dvasinį sluoksnį aukštyn (jį vėliau gali pritraukti dvasinę energiją turintys žmonės arba ilgas tylos laikotarpis). Jie palieka savo nešvarių emocijų ir sujauktų minčių kratinį, arba disharmoniją, arčiau esančiose erdvėse, todėl vėliau ilgai gali tekti ugnį kūrenti ir melstis, jeigu dvasios energijos turėtojo nebėra. Taigi, tokios vietos nėra turistiniai objektai, tačiau jos – atgaiva tiems, kurie jų svarbą supranta ir kuriems jų energija tinka. Štai taip ši vieta Ažušiliuose, kaip ir kitos panašios įmelstos vietos, savo sakralumą ir dvasinę jėgą saugo.

Švarioje, energiškai stiprioje vietoje nematomų sergėtojų gali būti. Jie rūpinasi, kad tie, kuriems nereikia, į ją nepatektų, o tiems, kuriems reikia, sudaro sąlygas atvykti. Per tokią vietą dvasinė energija veikia, todėl kiekvienas atvira širdimi atėjęs žmogus savojo signalo ar impulso gali sulaukti.

Galėjote suprasti, kad ši vieta skirta tiems, kurie pagarbiai ir ramiai elgiasi, šventyklos statytojų ir sergėtojų darbus gerbdami. Tie, kuriems ji svarbi, gali prie priežiūros darbų prisidėti taip, kaip sugeba ir gali.

Mums, čia gyvenantiems, kaip ir kitiems tą vietą gerbiantiems žmonėms, ji nėra turistinis objektas. Mums ji – etnokosmogoninė šventykla, todėl prašytume gerbti mūsų požiūrį ir elgtis ne kaip kaimo turizmo sodyboje, o taip, kaip priklauso elgtis bet kurioje šventykloje ar maldos namuose. Visiems atvykstantiems primename, kad nuo seno priimta į svečius atėjus gerbti šeimininkų taisykles, todėl prašome čia būnant atsižvelgti į mums svarbius dalykus:

  • be šeimininkų leidimo neiti ten, kur prašoma neiti, dėl jau aprašytų priežasčių (JANG pusė, Spiralė);
  • statinius jungia specialūs Petro iškloti takeliai, turintys energijos harmonizavimo funkciją, todėl prašytume netrumpinti kelio, vaikščioti jais;
  • nesivedžioti šunų, kurie paprastai laksto po bet kurias šventyklos vietas ir taip jaukia esamos energijos srautus, formuoja netvarkingus papildomus sūkurius;
  • negerti alkoholio, nes jo energija kertasi su šventyklos energija, todėl žmogus net nespėjęs išvykti gali sulaukti itin „sunkių pagirių“.
  • neleisti garsiai muzikos, trikdančios gamtos ir vietovės dvasių mėgstamą tylą, ir patiems netriukšmauti.
  • šventyklos teritorijoje nesibarti ir nesiaiškinti santykių. Tam tikslui išeiti už jos ribų;
  • maudytis tik tam skirtoje vietoje – Ežerėlyje. Jeigu atvykote su mažais vaikais, nuveskite juos prie šio vandens telkinio. Ten jie ras sau tinkamų užsiėmimų;
  • nevaikščioti po šventyklą su sumuštiniais ir kavos puodeliais. Joje likus ilgiau nei pusdienį, užkąsti galima tam skirtoje vietoje prie talkininkų trobelės.

Tie, kuriems šios vietos taisyklės nepriimtinos, nėra joje pageidaujami. Nepageidaujami ir tie, kurie galvoja, kad svečias gali nurodyti šeimininkui, kaip jam derėtų gyventi, tvarkytis ir elgtis. Tačiau ši vieta mielai priima tuos, kurie nuoširdžiai nori prie jos puoselėjimo prisidėti. Tokiems žmonėms ji susivokimo dovanų, kurioms jie atviri, pagal jų ketinimo nuoširdumą suteikia tiek, kiek karma leidžia. Taip žmogui lyg savaime mąstymas ir gyvenimas pradeda keistis. Tikrasis suvokimas nėra euforija ar iliuzija. Jis ateina pamažu, įsiliedamas į žmogaus sistemas pagal jų švarą, todėl čia visados kiekvienam apie darbą su savimi primenama.

Ši vieta – privati teritorija, kurioje gyvenantieji savus darbus dirba, todėl svečių maloniai prašoma šeimininkų netrukdyti ir be kvietimo į sodybos namą neiti, taip pat atsižvelgti į prie įvažiavimo pastatytą lankymą draudžiantį ženklą ir neiti, jeigu nėra pakviesti.

Mielai laukiami tie, kurie tokių vietų prasmę ir veikimą supranta bei prie šios vietos fizinės švaros palaikymo norėtų prisidėti į talką pasiprašydami, tik svarbu dėl atvykimo iš anksto susitarti (kreiptis į atsakinguosius asmenis).

Parengta pagal Audronės ir Petro Ilgevičių (Astrėjos ir Petros) pateiktą medžiagą. Daugiau informacijos bus galima rasti šiuo metu rengiamoje knygoje.

Atsakingieji asmenys

 

Vytautas Verbickas (lankymo ir kiti klausimai), tel. 8 687 16362
Rimas Liberis (vyriški darbai) rašyti elektroniniu paštu rimasliberis8@gmail.com,
Ramūnė Vogulienė (moteriški darbai), tel. 8 652 14568,
Kristina Krašenkaitė (moteriški darbai), tel. 8 680 72518.

Dėl talkų galite rašyti elektroniniu paštu: idealistai.tarnyste@gmail.com

Naujienos

Informacija ruošiama.

Rašykite grupės atsakingajam asmeniui