Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /home/antropoteo/domains/antropoteosofija.lt/public_html/wp-content/themes/open_source/core/main-functions.php on line 133

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /home/antropoteo/domains/antropoteosofija.lt/public_html/wp-content/themes/open_source/core/main-functions.php on line 133

Warning: file_get_contents(https://www.antropoteosofija.lt/wp-content/themes/open_source/langs/lt.json): failed to open stream: operation failed in /home/antropoteo/domains/antropoteosofija.lt/public_html/wp-content/themes/open_source/core/main-functions.php on line 133
Antropoteosofija | Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centras

{No lang[lt] found for key "login"}

{No lang[lt] found for key "only_login"}

Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centras

Su džiaugsmu pranešame, jog šių metų spalio mėnesį prasidės Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centro (ATSTC) pirmojo kurso užsiėmimai. Planuojamos trejų metų studijos. Jos skirtos saviugdai, savęs pažinimui, tiek pradedantiems domėtis antropoteosofija, tiek  įsigilinusiems į ją, nes bus ir naujų dalykų. Prašome atkreipti dėmesį, jog paskaitų ciklo „Įvadas į Antropoteosofiją“ nebebus, jis natūraliai perauga į platesnes ir gilesnes Antropoteosofijos studijas. Apie kitas ATSTC centro vykdomas veiklas informuosime vėliau pagal poreikį, jei pageidaujate gauti apie tai informaciją, parašykite el. paštu info@antropoteosofija.lt.


Stojimo į Antropoteosofijos studijų pirmąjį kursą (ATSTC) tvarka:

 1. Norintieji studijuoti turėtų pranešti apie savo ketinimą stoti į pirmąjį kursą el. paštu info@antropoteosofija.lt iki rugsėjo 12 d. (imtinai). Registruojantis prašytume nurodyti savo vardą, pavardę, kontaktus komunikacijai (el.paštą, telefoną) ir iš kurio miesto esate. Informuojame, kad dėl karantino paskaitos ir seminarai 2020 m. rudenį – 2021 m. pavasarį nevyko. Atkreipiame dėmesį, kad 2021 m. rudenį bus tęsiami planuoti užsiėmimai, naujas pirmas kursas nebus renkamas.
 2. Stojimo į ATSTC anketos užpildymas.
  Anketas rasite Astromineralogijos centre (Pamėnkalnio g. 19, Vilnius). Jų nebus galima išsinešti, todėl patariame planuoti apie pusvalandį laiko užpildymui. Būtų gerai, kad vilniečiai užpildytų jas anksčiau, kad visas procesas praeitų kiek įmanoma sklandžiau ir nesusidarytų eilių. Savo apsisprendimą studijoms galima bus pareikšti ir 2020 09 06 dieną, Reorganizacinės sueigos metu. Tada bus galima užpildyti ir anketą. (Daugiau informacijos apie renginį rasite čia).
 3. Priėmimui, kurio metu vyks pokalbis su ATSTC vadovais bei lektoriais, būtina užpildyta anketa. Todėl negalėję to padaryti iki tol, tačiau iš anksto užsiregistravę stojimui, galės užpildyti ją Astromineralogijos centre tą pačią dieną, prieš pokalbį (tokiu atveju būtina atvykti valanda anksčiau). Pokalbio laikas bus derinamas individualiai. Preliminariai stojamieji pokalbiai Astromineralogijos centre vyks rugsėjo mėn. 14 – 20 dienomis.

 

Studijų organizavimas

Studijas sudarys teorinė ir praktinė dalys. Paskaitos vyks kartą per mėnesį savaitgalį (šeštadienį-sekmadienį). Tokios pat trukmės seminarai planuojami kartą per du mėnesius.

Planuojamas dienos užsiėmimo (paskaitų ir seminarų) darbo laikas 10:00-18:00 val., pertrauka 13:30-14:00 val.

Dėl paskelbto karantino planuotos paskaitos 2020-2021 m. pavasarį nevyko.

Planuojami birželio mėn. užsiėmimai:

Birželio 12 d.
 
10:00 – 11:00 – Įžanginis žodis. Astrėja

11:00 – 13:30 – Kas yra malda? Maldos poveikis. Sąmoninga ir nesąmoninga malda. Asmeninė ir kolektyvinė malda. Maldos reikšmė. Lektorė Aušra Liasienė

13:30 – 14:00 – Pertrauka

14:00 – 18:00 – Savistaba. Bendra samprata. Kas yra savistaba antropoteosofijoje? Apie savistabos anatomiją, situacijų priežastingumą, motyvus ir sąžinę. Trys stebėjimo etapai. Apie emocijas ir tikrumo paieškas (Veneros šydai). Lektorė Nina Kolesnikovienė

Birželio 13 d.

10:00 – 11:30 – Savistaba. Į kur veda savistaba? Savistabos kultūra. Supratimo ir suvokimo raiška mūsų kasdienybėje. Gyvenimo ritmai ir ciklai savistaboje. Apie gebėjimą išgirsti Tiesą ir gebėjimą išgirsti Šauksmą. Mąstymo keitimosi stebuklas. Lektorė Violeta Skinderienė.

11:30 – 13:30 – raktikos. Apie mineralų sąmonę. Koncentracijos praktikos su mineralais. Lektorė Violeta Skinderienė.
Praktiniam darbui rekomenduojama atsinešti savo turimą kvarco kristalą: kalnų krištolą, ametistą arba dūminį kvarcą.

13:30 – 14:00 – Pertrauka

14:00 – 18:00 – Praktikos. Koncentracijos praktikos. Lektorius Edmundas Petruoka

Birželio 26 d.

10:00-13:30 – „Kas yra žmogus?“ Žmogaus subtilioji anatomija: energetiniai kūnai, meridianai. Teoriniai ir praktiniai aspektai. Rasa Terbetienė, Edmundas Petruoka

13:30-14:00 – Pertrauka

14:00-18:00 – Temos tęsinys. Rasa Terbetienė, Edmundas Petruoka


Birželio 27 d.

10:00-11:30 – „Kas yra pokyčiai, kodėl jie vyksta, kokia jų reikšmė“ Edmundas Petruoka

11:30-13.30 – „Pokyčių baimė ir drąsa keistis“ Vaida Petruokienė

13:30-14:00 – Pertrauka

14:00-18.00 – „Žmogaus kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulių veikimo ypatumai ir skirtumai.“ Užstrigimas ties mąstymu pagal vieną iš pusrutulių ir dėl to atsirandantis imlumas manipuliacijoms. Sinchroniškas abiejų pusrutulių veikimas. Deivydas Jonelis.


Dėl Covid-19 situacijos Lietuvoje užsiėmimų grafikas nėra pastovus, apie kitas planuojamas paskaitas bus paskelbta vėliau.

Preliminarios ATSTC paskaitų temos :

 1. Apie mirtį, mirštančiojo ir mirusiojo palydėjimo kultūrą. Apie alchemiją.
 2. Senovės Egipto kosmologijos, mitologija. Mirusiųjų knyga. Egipto misterijos.
 3. Apie stichijas ir jų raišką (AAA).
 4. Artimųjų rytų (pietvakarių Azijos) regiono tradicijos, kultai ir išmintis. Babilonas (chaldėjai), Persija, Judėjai, Arabijos tautų tradicijos.
 5. J. P. Blavatskaja. Jos gyvenimas ir pagrindiniai darbai. J. ir N. Rerichai. Jų gyvenimas ir darbai.
 6. Apie astrologinius kryžius ir jų raišką (AAA).
 7. Antikos filosofijos istorija, mitologija ir religiniai kultai.
 8. Indų kosmologija ir mitologija.
 9. Šamanizmas ir pagonybė

Planuojama, kad paskaitas skaitys kviestiniai lektoriai, tyrinėjantys aptariamas temas bei Antropoteosofinės astrologijos asociacijos nariai (AAA).
Detalesnė informacija bus pateikta vėliau.

Už paskaitas ir seminarus bus mokama kas kartą registracijos metu. Vienos dienos kaina – 40 eurų.
Žinių patikrinimas žodžiu iš išklausytų temų numatomas mokslų metų gale.
Studijos planuojamos Vilniuje. Vieta priklauso nuo įstojusiųjų skaičiaus, todėl bus patikslinta vėliau.

Pagarbiai –
ATSTC atsakingieji

Kontaktai pasiteiravimui:

El. paštas info@antropoteosofija.lt,

tel. 8 675 39744

{No lang[lt] found for key "news_title"}

{No lang[lt] found for key "information_soon"}

{No lang[lt] found for key "write_group"}