PradžiaMediatekaMediatekaGarso įrašaiAstrėja ir Petros. Malda

2020 04 11


Astrėja ir Petros. Malda

Šiuose garso įrašuose įgarsintos Audronės Ilgevičienės (Astrėjos) ir Petro Ilgevičiaus (Petros) maldos, kurios pirmą kartą buvo išleistos knygelėje „Malda“ (pirmasis leidimas 2010 m., Vilnius: „Tiamata“). Viename iš įrašų aiškinama, kas yra malda ir kam ji reikalinga, kaip ir kodėl atsirado šie maldų tekstai bei koks galimas jų poveikis ir taikymas. To nėra spausdintoje knygos versijoje.

Petro Ilgevičiaus (Petros) maldos įgarsintos 2019 m. birželį, likus mėnesiui iki jo išėjimo, todėl tai viena paskutiniųjų jo dovanų mums visiems.

Dėl įrašų panaudos

Gerbiamasis klausytojau, maloniai kviečiame naudotis šioje svetainėje esančiais Audronės ir Petro Ilgevičių maldų įrašais asmeninėms reikmėms: jų galima klausytis svetainėje, atsisiųsti arba dalytis su kitais nuorodomis. Jie nemokami ir laisvai prieinami, tačiau jeigu norėtumėte atsidėkoti ir tokiu būdu palaikyti VšĮ „Idealistų būstinė“ veiklą, galite paaukoti (VšĮ „Idealistų būstinė“ rekvizitus rasite čia, mokėjimo paskirtyje įrašykite žodį „parama“).

Tačiau prašome įrašų niekaip nemodifikuoti, neadaptuoti, neatgaminti pagal poreikius komerciniais ar kitais tikslais (visą įrašą ar jo fragmentą naudoti kaip garso takelį savo vaizdo failui, juos dėti į asmenines svetaines arba paskyras etc.) nesuderinus to su autoriaus teisių turėtoja A. Ilgevičiene ().

Garso įrašai USB atmintuke

Norintieji gali įsigyti garso įrašus USB atmintuke a-knygos.lt.

Turinys

Norėdami atsisiųsti visus garso įrašus (624 MB) spauskite čia

©Audronė Ilgevičienė, 2020
Įgarsino Petras Ilgevičius, Audronė Ilgevičienė, 2019–2020, Ažušiliai, Molėtų r.
Įrašė, montavo Karolis Bratkauskas
Dizainas Vilmos Bratkauskaitės

Naujausi įrašai