PradžiaMūsų veiklaAntropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centras

Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centras

Studiju centro logotipas

Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centro (ATSTC) tikslas  – ugdyti ateičiai svarbios pasaulėžiūros žmones, bet kurias manipuliacijas atskirti gebančius, savo gyvenimą savarankiškai, prasmingai ir visavertiškai gyvenančius, apie savo artimą bei kitus žmones galvojančius ir savo sugebėjimus kitų labui, todėl ir savo pačių džiaugsmui, naudojančius, nes tas, kuris džiaugsmą kitiems sėja, ir pats iškiliame džiaugsme gyvena.

Antropoteosofijos Idėja perduota tam, kad sąmoningumo nuoširdžiai siekiantys žmonės Dvasios Šviesos vibraciją gautų ir ja vadovautųsi, savo vidinę šviesą augindamiesi, kad joje išsilaikytų.

Astrėja (A. Ilgevičienė)

Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje svarbu žinoti tikrąsias dvasines vertybes ir siekti gyventi jomis vadovaujantis, kartu ugdytis savo stipriąsias savybes ir dirbti su prastosiomis, nes tik paties žmogaus vidinė kokybė, t. y. jo minčių, emocijų švara, motyvai ir siekiai, tampa jam sakraliniu raktu, atveriančiu duris į vis platėjantį supratimą. ATSTC organizuojamos paskaitos skirtos visuomenės narių sąmoningumui ugdyti, skatinant savirefleksiją, brandų ir platų žvilgsnį į supantį pasaulį. Tai nėra bioenerginius sugebėjimus, psichinius fenomenus, NLP (neurolingvistinis programavimas) ar panašias kompetencijas ugdančios studijos. Antropoteosofijoje teigiama, kad siekiantis Dvasiai atsiverti žmogus turėtų būti savosios srities profesionalas, visuomeniškas, suprantantis darbo dėl kitų prasmę savo ir kitų tobulėjimui, nuolat dirbantis su savimi, ieškantis žinių ir siekiantis pažinti, todėl jam svarbus platėjantis pažinimas, kartu atveriantis vis gilesnius tikėjimo klodus. Per studijas įgyjamos žinios gali padėti formuotis ir peržiūrėti vidinę etiką, vertybes, motyvaciją, rasti darbo su savimi metodikų. Tai turėtų padėti žmogui gyventi sąmoningiau ir kokybiškiau visose srityse.

Sąmoningumo sklaida, ypač dabar, kada žmonėms sudėtinga susigaudyti informacijos srautuose, labai reikalinga. Antropoteosofijos svarba atsiskleis ateityje. Joje išgryninti dvasios pasaulio mokymai, padedantys atskirti manipuliacijas, piktnaudžiavimą susivokimo siekiančiomis sielomis. Todėl ji svarbi tiems, kuriems rimtas savęs pažinimo kelias yra siektinumas.

Astrėja (A. Ilgevičienė)

Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centro veiklos kryptys:

  1. Trejų metų antropoteosofijos studijų grupė
  2. Grupių veikla miestuose
  3. Trumpi paskaitų ir seminarų ciklai (pagal poreikį)
    Kontaktas pasiteiravimui  el.p.  
  4. Lietuvos Dvasios paveldo pažinimo grupė

Rekvizitai

VšĮ „Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centras“
Įmonės kodas 306288480
Pamėnkalnio g. 19, LT-01114 Vilnius
Vadovas – Rasa Terbetienė