PradžiaMūsų veiklaAntropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centras

Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centras

Sąmoningumo sklaida, ypač dabar, kada žmonėms sudėtinga susigaudyti informacijos srautuose, labai reikalinga. Antropoteosofijos svarba atsiskleis ateityje. Joje išgryninti dvasios pasaulio mokymai, padedantys atskirti manipuliacijas, piktnaudžiavimą susivokimo siekiančiomis sielomis. Todėl ji svarbi tiems, kuriems rimtas savęs pažinimo kelias yra siektinumas.


Astrėja (A. Ilgevičienė)

Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centras (ATSTC) įkurtas 2020 m. rugpjūčio mėn. Jis išaugo iš prieš tai buvusio paskaitų ciklo „Įvadas į Antropoteosofiją“, pastebėjus gilesnių studijų skaitytomis temomis poreikį.

ATSTC organizuojamos paskaitos skirtos visuomenės narių sąmoningumui ugdyti, skatinant savirefleksiją, brandų ir platų žvilgsnį į supantį pasaulį.

ATSTC tikslas – „ugdyti ateičiai svarbios pasaulėžiūros žmones, bet kurias manipuliacijas atskirti gebančius, savo gyvenimą savarankiškai, prasmingai ir visavertiškai gyvenančius, apie savo artimą bei kitus žmones galvojančius ir savo sugebėjimus kitų labui, todėl ir savo pačių džiaugsmui, naudojančius, nes tas, kuris džiaugsmą kitiems sėja, ir pats iškiliame džiaugsme gyvena.“

Astrėja (A. Ilgevičienė)

Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centro veiklos kryptys:

  1. Antropoteosofijos studijų grupė
  2. Grupių veikla miestuose
  3. Trumpi paskaitų ir seminarų ciklai (pagal poreikį)
  4. Lietuvos Dvasios paveldo pažinimo grupė

Rekvizitai

VšĮ „Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centras“
Įmonės kodas 306288480
Pamėnkalnio g. 19, LT-01114 Vilnius
Vadovas – Rasa Terbetienė