PradžiaĮsčios

Įsčios

Įsčios sukurtos 2014-ųjų liepą, ruošiantis perstatyti namą. Prie vieno senojo namo lango Kasiopėjos pusėje stovėjo ritualinis akmuo su gemalo piešiniu. Jis Petrui ir tapo įkvėpimu naujam statiniui. Įsčias Petras sukūrė labai greitai, padedant keliems talkininkams.

Nuotrauka Petro Ilgevičiaus
Nuotrauka Petro Ilgevičiaus

Duobė jau buvo, tereikėjo ją patobulinti, padailinti ir pritaikyti statiniui, taip pat paruošti šlaitus, kad šie neslinktų. Taip buvo išgauta gimdos forma, o po tilteliu paruošta anga, per kurią žmogus, kaip senosiose Misterijose, atlikęs naujojo gimimo, arba atsinaujinimo, praktiką arba sutikęs savo gimimo horoskopo Saulės grįžimą, išlenda kaip iš motinos įsčių naujam gyvenimui. Todėl vienam Įsčios gali reikšti olą, kurioje jis apmąsto tai, kas svarbu, panašiai kaip grotoje, kitam – prikeliantį dvasios šaltinį, nes jose Spiralės jėga jaučiama, dar kitam – tai sarkofagas jo Misterijose. Šioje vietoje galima atlikti įvairias praktikas.

Ten galite būti kiek tinkami. Tai statinys, skirtas visiems, norintiems dirbti su savo problemomis. Galite eiti į jį Astrėjos taku nuo pradžios arba pakilti iš tvenkinuko pusės.

Paskelbta: