PradžiaIšleistas naujas Jono Chockevičiaus albumas „Giesmės Didiesiems“

Išleistas naujas Jono Chockevičiaus albumas „Giesmės Didiesiems“

Jonas Chockevičius su kanklėmis. Nuotrauka K. Krasilnikovaitės

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad išleistas Jono Chockevičiaus garso įrašų albumas „Giesmės Didiesiems“.

Muzika ir atlikimas – Jonas Chockevičius
Žodžiai – Petras Ilgevičius, Audronė Ilgevičienė

Turinys:

 1. Didysis Tėve
 2. Didžioji Motina
 3. Dievuli Tėvuli
 4. Didžioji Deive
 5. Perkūne
 6. Gabija
 7. O Švenčiausioji
 8. Didysis Tėve (Naktis)
 9. Aisčių Dvasia
 10. Šventieji aisčių garsai
 11. Atnešta Vėjo

„2022 metų rudenį vėjas atnešė mintį, kad maldos, užrašytos Audronės ir Petro Ilgevičių knygelėje „Malda“, gali tapti giesmėmis. Akimirka po akimirkos, diena po dienos gimė muzika. Ilgų kasdienių kelionių metu suskambusios giesmės tapo atgaiva man pačiam. Giedant kelias tarsi sutrumpėdavo ir įgaudavo naują, daug gilesnę prasmę. Panorau giesmėmis pasidalinti, kad įprasminčiau savo ir palengvinčiau, papuoščiau Jūsų vingiuotą gyvenimo kelią.

Visos giesmės įrašytos pritariant penkiastygėmis kanklėmis. Jas gaminome kartu su tėčiu Vladu Chockevičiumi, pagal 1854 m. kanklių modelį.

Šiame albume kiekviena giesmė savita. Vienos budinančios, kitos – raminančios. Visa tai išgirsite panirę į garsų tėkmę, garsų upę, kurią pavadinau „Giesmės Didiesiems“.

Skambinkime kanklėmis, giedokime! Tai mus sujungs, sustiprins, plačiau atmerks akis. Padės pajusti būtį, esančią aplink, esančią mumyse. Giesmės palies šaknis, kad tvirčiau stovėdami ant Žemės, lengviau pasiektume Dangų!

Skambėkime!“

Jonas Chockevičius

Garso įrašų albumą „Giesmės Didiesiems“ jau galite įsigyti el. parduotuvėje ir Astromineralogijos centre „Pars Fortunae“


Paskelbta: