PradžiaTAU kryžius

TAU kryžius

TAU kryžius. Nuotrauka K. Bratkausko

Sodyboje reikėjo statinio, prie kurio žmonės galėtų melstis ir medituoti dėl savo asmeninių reikalų, nes didžioji dalis statinių kolektyviniams tikslams skirti.

Mums tapo aišku, kad astrologiškai tinkamu laiku turi būti pastatytas Tau kryžius – Egipto Misterijų kryžius. 2015 m. rugpjūtį Jupiteris susijungė su Didžiųjų Grįžulo Ratų žvaigžde Fekda. Septynios šio žvaigždyno žvaigždės laikomos visų septynių pagrindinių Spindulių, arba Didžiųjų Pasaulio Mokytojų, žvaigždėmis. Fekda – Sąmoningumo spindulio žvaigždė. Tai reiškė, kad tą ypatingą konjunkciją reikia užtvirtinti. Buvo pasirūpinta ypatingais akmenimis. Radome astrologinį laiką, kada kita šio žvaigždyno žvaigždė Merakas jungėsi su Saule. Tai Tikrumo, randamo per Tarnystę, žvaigždė. Rugpjūčio 14-ąją buvo pastatyti du akmenys, kiti du – rugsėjo 15-ąją, kada Jupiteris jungėsi su Alioto žvaigžde (Valios spindulys), o Venera – su Dubchės žvaigžde (Meilės spindulys). Taigi, taip pritraukta labai svarbių žvaigždžių energija, reikalinga naujoje eroje.

Statinį sudaro keturi akmenys: Tarnystė, Sąmoningumas, Meilė ir Valia. Šioje vietoje gali būti atliekamos įvairios praktikos.

TAU kryžius. Nuotrauka K. Bratkausko

Paskelbta: