PradžiaInformuojame apie naujai renkamą Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centro pirmą kursą

Informuojame apie naujai renkamą Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centro pirmą kursą

Trejų metų trukmės Antropoteosofijos studijų programa skirta žmonėms, siekiantiems sąmoningumo, – tiems, kurie nori iš tiesų pažinti save, išmokti pastebėti, galų gale suprasti įvairių reiškinių priežastis ir pasekmes ir per tai įgyti platesnį, brandesnį žvilgsnį į supantį pasaulį.

I kursas – pagrindinės, arba bazinės sakralinės, savęs bei pasaulio suvokimo žinios:  žmogaus subtilioji sistema;  astrologijos įvadas (istorija, svarbiausios sąvokos, bendra planetų  charakteristika);  supažindinimas su svarbiausių religijų ir filosofinių sistemų esminiais bruožais; darbo su savimi mokymas (Malda. Savistaba. Praktikos) ir t. t.

Antrasis ir trečiasis kursai – platesnės antropoteosofijos studijos, mineralų terapija.

Paskaitas skaitys ir seminarus ves įsigilinę į antropoteosofiją, patirties turintys, su savimi ir kitais savo srityse dirbantys žmonės bei kviestiniai lektoriai, t. y. filosofijos, senųjų kultūrų, religijų, civilizacijų žinovai, akademikai bei savo srities profesionalai.

Pirmojo kurso užsiėmimai prasidės nuo 2022 m. spalio ir vyks 1–2 kartus per mėnesį savaitgalį (šeštadienį–sekmadienį).

Už paskaitas ir seminarus bus mokama kas kartą registracijos metu. Vienos dienos kaina – 40 eurų.

Norinčiuosius  dalyvauti kviečiame registruotis.

Stojimo į Antropoteosofijos studijų pirmą kursą (ATSTC) tvarka:

  • 2. Stojimo į ATSTC anketos užpildymas.

Užsiregistravusieji ir sulaukę registracijos patvirtinimo, kviečiami atvykti užpildyti anketos. Ją rasite Astromineralogijos centre (Pamėnkalnio g. 19, Vilnius). Anketos nebus galima išsinešti, todėl patariame planuoti apie pusvalandį laiko užpildymui. Būtų gerai, kad vilniečiai užpildytų jas anksčiau, kad visas procesas praeitų kiek įmanoma sklandžiau ir nesusidarytų eilių.

  • 3. Priėmimui, kurio metu vyks pokalbis su ATSTC vadovais bei lektoriais, būtina užpildyta anketa. Todėl negalėję to padaryti iki tol, tačiau iš anksto užsiregistravę stojimui, galės užpildyti ją Astromineralogijos centre tą pačią dieną, prieš pokalbį (tokiu atveju būtina atvykti valanda anksčiau). Pokalbio laikas bus derinamas individualiai. Preliminariai stojamieji pokalbiai Astromineralogijos centre vyks rugsėjo mėn. 5–11 dienomis.

Studijos planuojamos Vilniuje. Vieta priklauso nuo įstojusiųjų skaičiaus, todėl bus patikslinta vėliau.

Kontaktai pasiteiravimui:

El. paštas , tel. 8 675 39744

Paskelbta: