PradžiaKitaAisčių dvasinės tapatybės beieškant. Antroji knyga

Aisčių dvasinės tapatybės beieškant. Antroji knyga

Samotrakė – istorijos tūkstantmečius skaičiuojanti senųjų misterijų sala, esanti Egėjo jūros šiauriniame regione ir priklausanti Graikijai.

Ar ji gali būti susijusi su mūsų protėviais?

Buvo suorganizuotos dvi netradicinės ekspedicijos į šią salą aiškinantis galimus aisčių buvimo pėdsakus joje.

Pirmoji kelionė įvyko 2016 metais. Jos medžiaga pateikta pirmojoje knygoje. Daugiau apie tai informacijos rasite čia.

Antrojoje ekspedicijoje 2017 metų vasarą dalyvavo 14 įvairių profesijų žmonių. Keliauta per praeitais metais neaplankytas galimas aisčių buvimo vietas.

Renkant informaciją, ieškant atsakymų į rūpimus klausimus derinti protas ir intuicija, taikyti empiriniai ir intuityvieji tyrimo metodai; apie tai išsamiau rasite knygoje.

Šių metų ekspedicijoje intuityvųjį metodą taikiusios grupės nariams iš anksto buvo pateikti su aisčių atvykimo į salą istorija susiję klausimai. Knygoje pateikiamas bendras jų darbo rezultatas, kur įmanoma intuityviąją informaciją susiejant su istoriniu kontekstu.

Ekspedicijos vaizdo medžiaga pateikta įklijuotame DVD diske. Jame rasite penkis vaizdo įrašus:

Delfai
Pirmoji išvyka: Korakiai–Agianemi–Koufopetrai
Antroji išvyka: Avgerinos–Aitsouda
Ekspedicijos vyrų žygis
Susitikimai su Samotrakės žmonėmis
  • Delfai
  • Pirmoji išvyka: Korakiai–Agianemi–Koufopetrai
  • Antroji išvyka: Avgerinos–Aitsouda
  • Ekspedicijos vyrų žygis
  • Susitikimai su Samotrakės žmonėmis

Ši knyga – tai kolektyvinis keturiolikos žmonių darbas, šiek tiek praskleidžiantis protėvių istoriją dengiančią praeities skraistę. Siūlome susipažinti su intuityviuosiuose ir moksliniuose šaltiniuose pateikta informacija, ją apmąstyti ir patiems susidaryti savo nuomonę.

Kur įsigyti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Labai prašome rašant komentarus mūsų internetinėje svetainėje ir socialiniuose tinkluose nevartoti necenzūrinių žodžių, nerašyti dalykų, nesusijusių su diskusijos tema, neįžeidinėti kitų diskusijos dalyvių.

Matydami, kad šių taisyklių nesilaikoma, mes pasiliekame teisę šalinti bendravimo taisyklių neatitinkančius komentarus ar kitus įrašus tiek internetinėje svetainėje, tiek mūsų socialinių tinklų paskyrose.

Taip pat bus šalinamas komentaruose skelbiamas reklaminis turinys, privačių asmenų ir / ar nelegalius duomenis atskleidžiantys komentarai.