PradžiaAkmenysAkmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą. IV tomas

Akmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą. IV tomas

Ši knyga – tai paskutinioji A. Ilgevičienės knyga mineralų tema. Joje pateikiami kai kurių iki šiol neaptartų ir jau minėtų, bet dar giliau išnagrinėtų mineralų aprašai, daug unikalios ir dar niekur nepublikuotos autorės medžiagos apie mineralų savybes ir poveikį, cheminės ir planetinės mineralų formulės. Knygą praturtina retesnių praktikų su mineralais pavyzdžiai ir komentarai, astrologinė informacija bei išsamūs paaiškinimai ir nuotraukos.

Knyga ypač naudinga Dvasios ieškotojams ir, žinoma, mineralų terepeutams, psichoterapeutams, psichologams, astropsichologams, astrologams, astromineralogams, taip pat natūraliosios ir akademinės medicinos specialistams bei visiems, kas domisi mineralais ir natūraliais sveikatinimo metodais.

Ilgevičienė, Audronė. Akmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą: svarbiausių dabarčiai mineralų aprašai. T. 4. Vilnius: Tiamata, 2018. 831 p.  ISBN 9955-649-23-2 (bendras); ISBN 978-9955-31-062-4.

Kur įsigyti?

VšĮ „Idealistų būstinė“

www.a-knygos.lt

Astromineralogijos centre

(Pamėnkalnio g. 19, Vilnius)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Labai prašome rašant komentarus mūsų internetinėje svetainėje ir socialiniuose tinkluose nevartoti necenzūrinių žodžių, nerašyti dalykų, nesusijusių su diskusijos tema, neįžeidinėti kitų diskusijos dalyvių.

Matydami, kad šių taisyklių nesilaikoma, mes pasiliekame teisę šalinti bendravimo taisyklių neatitinkančius komentarus ar kitus įrašus tiek internetinėje svetainėje, tiek mūsų socialinių tinklų paskyrose.

Taip pat bus šalinamas komentaruose skelbiamas reklaminis turinys, privačių asmenų ir / ar nelegalius duomenis atskleidžiantys komentarai.