PradžiaAkmenysAkmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą. T. 1

Akmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą. T. 1

2023m leidimas
2005, 2007 m. leidmas

Tai enciklopedija – mineralų terapijos ir astromineralogijos vadovėlis, kurio medžiagos turėtų pakakti tiems, kurie siekia padėti sau ir kitiems. Jame pateiktos svarbiausios senovėje egzistavusios ir dabar egzistuojančios mineralų pritaikymo ir jų parinkimo kryptys ir būdai, taip pat ilgamečiai empiriniai ir intuityvieji mineralų poveikio tyrinėjimai. Rasite mineralų gydomųjų savybių mokslinį pagrindimą, taip pat visame pasaulyje painiojamus, o čia aiškiai atskirtus amuletų ir talismanų skirtumus bei jų gamybos ir nešiojimo ypatumus. Talismanų skyriuje pateikiamos pagrindinės seniausiosios talismanų kūrimo kryptys ir naujieji talismanai, skirti šiam laikui. Kalbama apie tai, kaip mineralų terapija gali padėti subalansuoti žmogaus subtiliąsias sistemas, padėti susivokti ligų giluminėse priežastyse ir keisti mąstymo struktūras. Rasite paaiškinimus, kodėl įvairūs autoriai ir sistemos skirtingai parinkinėja akmenis pagal Zodiako ženklus, ir kaip geriau reikėtų juos pasirinkti.

Ši knyga skatina skaitytoją mąstyti, analizuoti ir peržiūrėti savo suvokimą. Ji padeda pažvelgti už protui suprantamos ribos, tačiau kartu perspėja ir apie pavojus, tykančius užribyje ir, žinoma, ezoterikos „džiunglėse“. Ji skatina atsiverti naujam pažinimui, nes tik žinojimas padeda nepasiklysti „džiunglėse“.

Ji naudinga ne tik tiems, kurie rimtai domisi mineralų terapija ir astromineralogija, tačiau ir bet kurios krypties dvasios ieškotojams. Ji labai pravers plačiau suprantantiems mokslininkams, gydytojams, psichologams, psichiatrams ir pan.

Ji būtina bet kuriam juvelyrui, kuris siekia tapti tikruoju Meistru.

ILGEVIČIENĖ, Audronė. Akmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą. T. 1. Vilnius: Gamta, 2005. 501 p. ISBN 9955-649-23-2 (bendras); ISBN 978-609-95799-8-6 (1 tomas).

2-oji patais. laida. Vilnius: Tiamata, 2007. 501 p.
3-oji patais. laida. Vilnius: idealistų būstinė, 2023. 501 p.

Kur įsigyti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Labai prašome rašant komentarus mūsų internetinėje svetainėje ir socialiniuose tinkluose nevartoti necenzūrinių žodžių, nerašyti dalykų, nesusijusių su diskusijos tema, neįžeidinėti kitų diskusijos dalyvių.

Matydami, kad šių taisyklių nesilaikoma, mes pasiliekame teisę šalinti bendravimo taisyklių neatitinkančius komentarus ar kitus įrašus tiek internetinėje svetainėje, tiek mūsų socialinių tinklų paskyrose.

Taip pat bus šalinamas komentaruose skelbiamas reklaminis turinys, privačių asmenų ir / ar nelegalius duomenis atskleidžiantys komentarai.