Prisijungti

(tik registruotiems nariams)

Kviečiame į Kūrybininkų grupės užsiėmimų ciklą „Harmonija namuose“

Mieli bendraminčiai,

Nauji mokslo metai įsibėgėjo, o kad juose netrūktų kūrybos, kviečiame į Kūrybininkų grupės naują atvirą užsiėmimų ciklą „Harmonija namuose“, skirtą visiems Antropoteosofų bendrijos nariams. Ciklo tikslas – patyrinėti save ir savo namų / kambario aplinką per Haroldo W. Persivalio aprašytas Aukštesniojo proto savybes: šviesą, tamsą, fokusaciją, motyvaciją, vaizduotę, laikiškumą ir „Aš esu“, jungiant jas su interjero dizainu.
Pirmoje susitikimo dalyje apie tos dienos temą kalbėsime antropoteosofiniu požiūriu, tada aptarsime jos raišką materijoje – namų aplinkoje. Vėliau pamedituosime į savo namų erdvę ir aptarsime tai, kas suprasta, išgirsta, pamatyta. Tad rekomenduojama atsinešti užrašus, spalvotas piešimo priemones ir, kam norisi, kūrybai padedančius mineralus: rožinį kvarcą, rodonitą, samaninį agatą, turmaliną ar kitą akmenėlį, kuris palengvins kūrybinį įkvėpimą.
Planuojami šeši susitikimai kartą per mėnesį šeštadieniais.

Užsiėmimus ves Antropoteosofų bendrijos narė interjero dizainerė Lina Navickaitė.

Numatomos užsiėmimų datos:

  1. ŠVIESA – lapkričio 17 d. (šeštadienis) 14–17 val.
  2. TAMSA – gruodžio 15 d. (šeštadienis) 15–18val.
  3. KONCENTRACIJA IR MOTYVACIJA – sausio 19 d. (šeštadienis) 12–15val.
  4. VAIZDUOTĖ – vasario 9 d. (šeštadienis) 12–15val.
  5. LAIKIŠKUMAS – kovo 16 d. (šeštadienis) 12–15val.
  6. AŠ ESU – balandžio 27 d. (šeštadienis) 12–15val.

Užsiėmimai vyks Bendrijos patalpose (Vilnius, Saltoniškių g. 29/3, III aukštas). Kadangi į patalpas telpa ribotas skaičius žmonių, būtina užsiregistruoti. Planuojantys dalyvauti, rašykite el. paštu: kurybininku.grupe@gmail.com

Maloniai laukiame Jūsų!

Kūrybininkų grupės organizatoriai

Susisiekite su mumis