PradžiaKviečiame studijuoti Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centre

Kviečiame studijuoti Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centre

Trejų metų trukmės Antropoteosofijos studijų programa skirta žmonėms, siekiantiems sąmoningumo, – tiems, kurie nori iš tiesų pažinti save, išmokti pastebėti, galų gale suprasti įvairių reiškinių priežastis ir pasekmes ir per tai įgyti platesnį, brandesnį žvilgsnį į supantį pasaulį.

I kursas – pagrindinės (bazinės) sakralinės savęs ir pasaulio suvokimo žinios: žmogaus subtilioji sistema (čakros, meridianai, subtilieji kūnai); astrologijos įvadas (istorija, svarbiausios sąvokos, bendra planetų charakteristika); supažindinimas su esminiais svarbiausių religijų ir filosofinių sistemų bruožais; energijos rūšys ir mainai; mokymasis dirbti su savimi (malda, savistaba, praktikos) ir t. t.

II ir III kursai – platesnės antropoteosofijos studijos, mineralų terapija.

Paskaitas skaitys ir seminarus ves įsigilinę į antropoteosofiją, patirties turintys, su savimi ir kitais savo srityse dirbantys žmonės bei kviestiniai lektoriai, t. y. filosofijos, senųjų kultūrų, religijų, civilizacijų žinovai, akademikai bei savo srities profesionalai.

Pirmojo kurso užsiėmimai prasidės nuo 2022 m. spalio ir vyks 1–2 kartus per mėnesį savaitgalį (šeštadienį ir/arba sekmadienį) Vilniuje.

Už paskaitas ir seminarus bus mokama kas kartą registracijos metu. Vienos dienos kaina – 40 eurų.

Preliminarios I kurso paskaitų datos 2022 metams:

  • Spalio 1 d. 10–18 val. Apie vertybes, jų svarbą ir įtaką žmogaus evoliucijai. Lektorė Audronė Ilgevičienė
  • Spalio 2 d. 9–17 val. KAS YRA ŽMOGUS? Žmogaus subtilioji anatomija: energijos centrai (čakros). Pagalba savęs pažinimo ir saviugdos procese. Lektorė Rasa Terbetienė
  • Lapkričio 12 ir 13 d.
  • Lapkričio 19 d.
  • Gruodžio 10 d.

Norinčiuosius dalyvauti kviečiame registruotis.

Stojimo į Antropoteosofijos studijų pirmąjį kursą (ATSTC) tvarka:

1. Norintieji studijuoti turėtų pranešti apie savo ketinimą stoti į pirmąjį kursą el. paštu  iki rugsėjo 12 d. (imtinai). Registruojantis prašytume nurodyti savo vardą, pavardę, kontaktus komunikacijai (el. paštą, telefono numerį) ir iš kurio miesto esate.

2. Stojimo į ATSTC anketos užpildymas.

Užsiregistravusieji ir sulaukę registracijos patvirtinimo kviečiami atvykti užpildyti anketos. Anketas rasite Astromineralogijos centre (Pamėnkalnio g. 19, Vilnius). Jų nebus galima išsinešti, todėl patariame planuoti apie pusvalandį laiko užpildymui.

3. Priėmimui, kurio metu vyks pokalbis su ATSTC vadovais bei lektoriais, būtina užpildyta anketa. Todėl negalėję to padaryti iki tol, tačiau iš anksto užsiregistravę stojimui, galės užpildyti ją Astromineralogijos centre tą pačią dieną, prieš pokalbį (tokiu atveju būtina atvykti valanda anksčiau). Pokalbio laikas bus derinamas individualiai. Preliminariai stojamieji pokalbiai Astromineralogijos centre vyks rugsėjo mėn. 13–17 dienomis.

Organizatorius: VšĮ „Idealistų būstinė“

Kontaktai pasiteiravimui:

El. p. , tel. 8 675 39744.

Paskelbta: