PradžiaGrožinė-ezoterinė literatūraLietuvos Šauksmas

Lietuvos Šauksmas

Ši knyga tiems, kurie vis susimąsto, kodėl jų dabartinė gimimo Žemė yra Lietuva.

Ji ir tiems, kurie žino, jog nepaisant jokių nepriteklių ir chaoso, vykstančio dabar šalyje, jie neišvyks svetur geresnės duonos ieškoti.

Ji ir tiems, kurie dabar išvykę, tačiau žino, jog būtinai grįš namo tam, kad subrendę ir pasimokę atiduotų savo jėgas Tėvynei – Motinai.

Ji visiems, kuriuos dar jaudina Lietuvos Dvasios likimas.

Stipri Lietuvos Dvasia, tiksliau Aisčių Dvasia. Apie tos Dvasios tolimos praeities didžiavyrius, aukojusius save mums, gyvenantiems dabar, apie Idėją, juos vedusią, ši knyga.

Ji ir apie mus dabartinius. Ji skatina susimąstyti apie Didžiosios Idėjos atgimimą savyje pačiame dabar. Tik Tikėjimas Idėja atvedė mūsų protėvius aisčius prie šios jūros ir padėjo išgyventi jiems čia daugybę tūkstantmečių. Tik Idėja padėjo išlaikyti mūsų seną kalbą, buvusios vieningos Dievų kalbos likučius, gyvą.

Ši knyga ir apie kibirkšties įsižiebimą žmogaus širdyje ir jos virtimą liepsna. Ji – apie žmogaus susipratimą ir tapimą Idėja pačiam, apie žodžių virtimą darbais.

„Idėjos žmonės žemiškos Tėvynės neturi, tačiau ta šalis, į kurią jie ateina, tampa jų gyvenimo žvaigžde. Jie myli ją ir rūpinasi, ir ilgisi išvykę taip, kaip iš tiesų ilgimasi savo žvaigždės“ (p. 90).

ILGEVIČIENĖ, Audronė. Lietuvos šauksmas: [romanas]. Vilnius: Gamta, 2006. 191 p. ISBN 9955-649-41-0.

Šios knygos elektroninę versiją galite atsisiųsti čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Labai prašome rašant komentarus mūsų internetinėje svetainėje ir socialiniuose tinkluose nevartoti necenzūrinių žodžių, nerašyti dalykų, nesusijusių su diskusijos tema, neįžeidinėti kitų diskusijos dalyvių.

Matydami, kad šių taisyklių nesilaikoma, mes pasiliekame teisę šalinti bendravimo taisyklių neatitinkančius komentarus ar kitus įrašus tiek internetinėje svetainėje, tiek mūsų socialinių tinklų paskyrose.

Taip pat bus šalinamas komentaruose skelbiamas reklaminis turinys, privačių asmenų ir / ar nelegalius duomenis atskleidžiantys komentarai.